O Firmie

Hale magazynowe i namiotowe Kasprzak - o firmie

Firma Kasprzak Hale Namiotowe działająca na rynku od 1995r. (do 2008r pod nazwa Eschenbach Kasprzak Polska) wychodzi naprzeciw indywidualnym potrzebom wszystkich klientów. Zmiany zachodzące w światowej i polskiej gospodarce oraz bezwzględna konkurencja wolnego rynku wymagają stosowania nowoczesnych i praktycznych rozwiązań. Firma nasza osiąga to wszystko zajmując się sprzedażą i wynajmem aluminiowych hal namiotowych, które mogą służyć jako:

Namioty dla VIP–ów, do prezentacji, koncertów, imprez, uroczystości, do produkcji filmów, na party rodzinne, jako hale wystawowe, hale targowe, hale magazynowe, samochodowe, stoiska sprzedaży, hale aukcyjne, ujeżdżalnie i wiele innych.

W ofercie wynajmu posiadamy również wyposażenie dodatkowe do hal takie jak :

Sceny, wybiegi do pokazów mody, nagrzewnice, promienniki gazowe, klimatyzatory, komplety biesiadne, krzesła, stoły, pokrowce, obrusy wykładziny, galę, kwiaty, krzewy, parasole ogrodowe, żyrandole ozdobne i standardowe itp.

Jeżeli tylko zdecydują się Państwo na nasze propozycje prosimy o podanie wymiarów hali jak również długości okresu wynajmu, a z przyjemnością przygotujemy odpowiednia ofertę cenową. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną wycenę tak aby sprostać jego potrzebom i oczekiwaniom. Oferowane przez nas hale można ze sobą łączyć osiągając bardzo ciekawe kompozycje. Mają one różne wymiary i kształty. Od małych pagód typu TUREK o powierzchni 25m2 do hal o szerokościach 10, 15, 20, 25, 30m i modułach w długości co 5m. Hale sferyczne kuliste, namioty piętrowe, hale typu TS i wiele innych. Hale namiotowe można dowolnie przedłużać w zależności od potrzeb klienta i wymogów imprezy. Cały sprzęt przed wyjazdem jest dokładnie myty i czyszczony tak aby dostarczyć produkt całkowicie wolny od zanieczyszczeń i w pełni spełniający wymogi estetyczne. Doskonała jakość produktów połączona z profesjonalizmem  w działaniu sprawią, że docenią Państwo zalety naszych usług. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania wynajmu służąc pomocą i doświadczeniem. Nasze produkty doskonale sprawdzały się niejednokrotnie przy organizacji: Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Aukcji Koni w Janowie Podlaskim, Przystanku Woodstock, Akcji Alle Zima czy Projekt Plaża. Zakupując lub wynajmując u nas hale otrzymują Państwo gwarancję produktów najwyższej jakości, wyróżniające się przede wszystkim dużą estetyką i wytrzymałością.